PERFODA
Bilişim Hizmetleri 


Bilgi, Bilişim, Sistem

İşlerimizi bilgi ile yaparız. Bilgisayarlar ve yazılımlar iş bilgilerimizi kaydetmek ve işlemek için kullandığımız araçlardır. Bilgi işimizin damarlarında dolaşan kan gibidir. Bilgisayarlar ise damarlarımız ve kalbimiz gibidir. "Bilişim" terimi sadece sistemleri değil, sistemler üzerinde işlediğimiz bilgiyi de kapsar.

Bilişim sistemleri işimizi kolaylaştırır ve verimimizi artırır. Bunun için sistemleri doğru yapılandırmamız ve doğru kullanmamız gerekir. İşimizi aksatmadan yapmamızı sağlayan, kesintisiz ve hızlı çalışan, maliyeti düşük ama verimi yüksek bir sistem iyi bir bilişim sistemidir.

İyi bir bilişim sistemi kurmanıza ve yüksek verim almanıza yardımcı olabiliriz.

  • Sistem denetimi ve yeniden yapılandırma,
  • İş yazılımları geliştirme,
  • Web sitesi geliştirme,
  • Portal, intranet ve extranet geliştirme,
  • Bilişim hizmet kalitesi analizi,
  • Bilgi ve içerik yönetimi,
  • Bilgi güvenliği.


Bilişim

İşimizde bilgisayarlar, tabletler, akıllı telefonlar ve farklı yapıdaki sistemler kullanıyoruz. Her gün yeni ürünler çıkıyor. Sistemlerinizi gözden geçirip daha iyi sistemlere sahip olmanız için yardımcı olabiliriz.

İş yazılımları işinizin kaliteli, güvenilir, hızlı ve kontrollü yapılmasına yardımcı olur. Doğru iş yazılımları almanız ve yazılımlarınızı daha etkin kullanmanıza yardımcı olabiliriz.

Bilgi güvenliği artık iş güvenliği ve ortam güvenliği kadar önemlidir. Ayrıca bilgi güvenliği bir yasal zorunluluktur. Bilgilerinizi kazalardan ve saldırılardan korumanıza yardımcı olabiliriz.

İyi düzenlenmiş içerik sunmak çalışanlarınızın ve müşterilerinizin işini kolaylaştırır. Bilgi sistemlerinden elde ettiğiniz faydayı arttırır. Sahip olduğunuz bilginin düzenlenmesi ve gerektiğinde etkili biçimde kullanılması konusunda size yardımcı olabiliriz.Telefon: +90 (544) 421 49 89
E-mail: dakkurt@yahoo.com
© 2014 Dursun Akkurt, Tasarım: Dursun Akkurt - http://www.ak-kurt.com
© Telif Hakkı ve Yasal Kullanım Koşulları