PERFODA
İş Süreç Hizmetleri 


İşleriniz Su Gibi Aksın

İyi işleyen iş süreçleri verimi, müşteri memnuniyetini, çalışan mutluluğunu ve karlılığı arttırır. İş kazalarını, fire ve hata miktarını azaltır.

Kuşkusuz çok çalışıyorsunuz ve elinizden gelenin en iyisini yapmaya çalışıyorsunuz. Buna rağmen aksaklıklar, hatalar, iş kazaları, iletişim sorunları eksik olmuyor. İşleriniz istediğiniz gibi gitmiyorsa sorunlarınıza farklı bir gözle bakma zamanı gelmiştir. Şu anda her şey yolunda görünse bile işinize farklı bir gözle bakılması farkındalığınızı artırır.

Sadece iş süreçlerinizin tespit edilmesi ve belgelenmesi bile işinizi geliştirmenize yardımcı olur. Süreçlerinizin ölçülmesi ve kaydedilmesi halinde zayıf yanlarınızı görür ve önlemler alabilirsiniz. Aksayan iş süreçlerinizin yeniden tasarlanması ve iyileştirilmesi veriminizi arttırır.

Dünyadaki ve ülkemizdeki gelişmeleri izlemeli, müşterilerinizin değişen beklentilerini anlamalı geleceği tahmin etmelisiniz. Fırtınaya yakalanıp gemisini kurtaran kaptan olmaktansa, fırtınayı önceden görüp sakin denizlerde rahatça yol alan kaptan olmak daha iyidir. İşe süreçlerinizle başlayabilirsiniz.

İş süreçleri konusunda büyük bilgi ve deneyim sahibiyiz. İş süreçlerini tespit eder, belgeler, yeniden tasarlar ve iyileştiririz. Dahası iş süreçlerinizi izlemek için yöntemler geliştirir, süreçlerinizin sürekli gelişmesine yardımcı olabiliriz.

  • İş Süreçlerinin tespiti ve belgelenmesi
  • Süreç haritalarının hazırlanması
  • Ölçüm kriterlerinin belirlenmesi ve ön ölçümlerin yapılması
  • Süreçlerin sadeleştirilmesi ve iyileştirilmesi
  • Sürekli ölçüm ve değerlendirme yapılarının kurulması
  • Düzenli denetim ve raporlama
  • Yenilikçilik


İş Süreçleri

Süreçleri ve alt süreçleri tespit etmek personel, araç gereç, zaman ve ortam planlamalarınızı kolaylaştırır.

Süreçleri belgelemek kurumsallaşmanın önemli bir adımıdır. Belgeleyerek işinizi çalışanlarınızın kişisel belleğinden alıp kurumsal belleğe aktarmış olursunuz.

Süreçleri tasarlamak yapacağınız geliştirmeleri kolaylaştırır. İşinize ilişkin ölçümler ve değerlendirmeler yapmak için tasarım ve çizimlerden yararlanabilirsiniz.

Süreçlerinizi iyileştirmek işinizdeki aksaklıkları, hataları, fireleri azaltır ve veriminizi arttırır. Sürekli iyileştirme rekabet gücünüzü sürdürmenize yardımcı olur.

Süreçlerinizi izlemek değişim yönünü ve muhtemel riskleri önceden görmenizi sağlar. Ölçüm almak ve gözlem yapmak işiniz hakkında net fikir sahibi olmanızı sağlar.Telefon: +90 (544) 421 49 89
E-mail: dakkurt@yahoo.com
© 2014 Dursun Akkurt, Tasarım: Dursun Akkurt - http://www.ak-kurt.com
© Telif Hakkı ve Yasal Kullanım Koşulları